Brezplačna dostava za nad 100 €.
Količina:

0


Znesek:

0,00

GP1 KOCH VISOK SIJAJ GELCOAT 1L

496001

  • Cena brez DDV:

    35,24 €

  • Cena:

    42,99 €

  • Šifra artikla:

    29631

  • Enota:

    kos

Zaloga po skladiščihZaloga
KAMM d.o.o. vp Šenčur0
KAMM d.o.o. mp Šenčur1
KAMM d.o.o. skladišče Naklo0
KAMM d.o.o. mp Ljubljana0
KAMM d.o.o. vp Šenčur zgoraj0
Skupna zaloga po trgovinah1
V tabeli je prikazano trenutno stanje zaloge. Zadnja osvežitev: pred 33 min.
Dodaj v košarico
kos

Opis izdelka

Polirna pasta za končno obdelavo in visoki sijaj gelcoat vodnih plovil. Ustvari gladko površino in ščiti površino pred vremenskimi vplivi in ??hitro ponovne umazanije. Polira, vzdržuje in oplemeniti rahlo preperele gelcoate in lake za čolne, hkrati pa ohranja obdelane površine. Ustvari optimalen zaključek visokega sijaja brez meglic pri strojnem in ročnem poliranju čolnov, jadrnic, jaht, itn.
Vsebina: 1000ml.
Področja uporabe: Polira, vzdržuje in izboljša rahlo preperele gelcoate in barve vodnih plovil.
Navodila za uporabo: Lahko se polira z rotacijskimi in ekscentričnimi polirnimi napravami. Nanesite 5 grahovih kapljic na primerno polirno blazinico (Fine Cut Foam Pad ali Polish & Sealing Foam Pad) in naredite navzkrižni vzorec na obdelovalni površini. Polirno pasto nato enakomerno porazdelite po površini pri nizki hitrosti. Nato polirajte z rotacijskim strojem pri maks. 1000 vrt/min (ekscentrični stroj na najvišji nastavitvi). Odstranite ostanke laka s krpo za poliranje in zaščito (Polish & Sealing Towel).
Opozorila: Pred uporabo pretresite polirno pasto. Pred uporabo preverite združljivost materiala. Ne uporabljajte na vročih površinah. Zaščititi pred zmrzaljo in prekomerno vročino.

Varnostni list

varnostni list

Varnostni list